Hava Durumu ve Meteoroloji

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47.1 MB
  • Version 3.7.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Meteoroloji Genel Mudurlugu
Hava Durumu ve Meteoroloji uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz bir güvenilir hava durumu uygulamalarından bir tanesidir.

Hava Durumu ve Meteoroloji uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz bir güvenilir hava durumu uygulamalarından bir tanesidir. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından geliştirilen Hava Durumu ve Meteoroloji uygulaması sayesinden gün içerisinde hangi saat aralıklarında hangi hava olaylarının olup olmayacağını öğrenebilir ve günlük planlarınızı ona göre kurabilirsiniz. 

Günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı akıllı telefon ve tabletler sayesinde, günlük hayat oldukça kolaylaşmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte, kurumlar ve şahıslar da buna uyum sağlamış ve artık teknolojik cihazların olmadığı bir dal kalmamıştır. Bunların yanı sıra bir de hava durumu uygulamalarının artması ile artık oldukça sık kullanılmıştır. 

Hava Durumu ve Meteoroloji uygulamasının Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından geliştiriliyor olması da uygulamayı ayrı bir güvenilir kılıyor. Gününüzün çöp olmasını istemiyorsanız sizde mobil cihazınıza ücretsiz olarak Hava Durumu ve Meteoroloji uygulamasını indirin ve kullanmaya başlayın. Böylelikle daha planlı bir gün yaşamış olursunuz. 

Daha Fazla Göster
Hava Durumu ve Meteoroloji indir